İptal - İade - Değişim

İPTAL

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Profilim” sekmesinden kontrol edebilmektesiniz. Henüz kargoya verilmeyen siparişinizin iptal talebi için bize mail ya da telefon kanalı ile ulaşarak iptalini sağlayabilirsiniz.
Ürünleriniz kargoya verilmişse, taşıma esnasındaysa; TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  

İADE

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. 

Kusurlu Ürün İadesi 
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde; ürünü teslim aldığınız 5 gün içerisinde, öncelikle ürün görselini çekerek iletisim@gayserimanti.com.tr adresine iletiniz. Şikayetiniz ile ilgili inceleme süreci başlatılır ve gelişmelerden anbean haberdar edilirsiniz.

İade şartlarına uygun durumlarda Gayserimanti.com.tr’ye gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları size aittir

Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih ettinizse ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-5 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir.
Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.

Ödeme şekli olarak “Havale/EFT” yi seçmişseniz ve tercihiniz “Hesaba Para İadesi” ise;


Ürün İade Adresi: Bağdat Caddesi, Turgut Reis Mahallesi Medine Apartmanı No:196 Kocasinan/Kayseri
Tel: +90 536 336 9230  @ : iletisim@gayserimanti.com.tr
  

DEĞİŞİM

Siparişiniz kargoya verilmediyse, değişim yapmak istediğiniz ürün bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Gerekli değişim yapılıp, istediğiniz yeni ürün adresinize gönderilir. 

Kargo ile adresinize teslim edilmek üzere yola çıkmış olan ya da adresinize teslim edilmiş olunan siparişinizde ürün değişimi yapılamamaktadır

ÖDEME iADE

Paypal veya  Havale/EFT ile ödeme yapıldı ise ödemenizin iadesinde %10 kesinti yapılacaktır. Paypal hesabı üzerinden gelen ödemeler paypal üzerinden iade edilecektir. Ücret iade şartlarında paypal hesap protokolleri geçerli olmayıp tüm düzenlemeyi ve değişimi gayserimanti.com.tr saklı tutar.